C C C C A+ A A- X

Състав

Съдии - Наказателно отделение

Весела Иванова Евстатиева

Съдия "Наказателно отделение"

Веселин Димитров Хаджиев

Съдия "Наказателно отделение"

Веселина Тодорова Семкова

Съдия "Наказателно отделение"

Даниела Димитрова Събчева

Съдия "Наказателно отделение"

Екатерина Стефанова Роглекова

Съдия "Наказателно отделение"

Елена Йорданова Захова

Съдия "Наказателно отделение"

Иван Бонев Бонев

Съдия "Наказателно отделение"

Миглена Руменова Маркова

Съдия "Наказателно отделение"

Михаела Атанасова Добрева

Съдия "Наказателно отделение"

Михаела Христова Буюклиева

Съдия "Наказателно отделение"

Нина Иванова Кузманова

Съдия "Наказателно отделение"

Петко Иванов Минев

Съдия "Наказателно отделение"

Розалия Красимирова Шейтанова

Съдия "Наказателно отделение"

Светлана Ангелова Станева

Съдия "Наказателно отделение"

Силвия Александрова Цанкова-Захариева

Съдия "Наказателно отделение"

Станислава Балинова Бозева

Съдия "Наказателно отделение"

Христо Димитров Симидчиев

Съдия "Наказателно отделение"

Цветан Илиев Цветков

Съдия "Наказателно отделение"

Съдии - Гражданско отделение I-ва инстанция

Атанаска Стефанова Букорещлиева

Съдия "Гражданско отделение I-ва инстанция"

Велина Брайкова Дублекова

Съдия "Гражданско отделение I-ва инстанция"

Мариета Благоева Бедросян

Съдия "Гражданско отделение I-ва инстанция"

Пенка Кръстева Стоева-Йоаниду

Съдия "Гражданско отделение I-ва инстанция"

Полина Петрова Бешкова

Съдия "Гражданско отделение I-ва инстанция"

Съдии - Гражданско отделение II-ра инстанция

Анна Иванова Иванова

Съдия "Гражданско отделение II-ра инстанция"

Борис Димитров Илиев

Съдия "Гражданско отделение II-ра инстанция"

Бранимир Веселинов Василев

Съдия "Гражданско отделение II-ра инстанция"

Величка Петрова Белева

Съдия "Гражданско отделение II-ра инстанция"

Виделина Стоянова Куршумова-Стойчева

Съдия "Гражданско отделение II-ра инстанция"

Виолета Константинова Шипоклиева

Съдия "Гражданско отделение II-ра инстанция"

Екатерина Владимирова Мандалиева

Съдия "Гражданско отделение II-ра инстанция"

Иван Александров Анастасов

Съдия "Гражданско отделение II-ра инстанция"

Надежда Наскова Дзивкова

Съдия "Гражданско отделение II-ра инстанция"

Недялка Димитрова Свиркова-Петкова

Съдия "Гражданско отделение II-ра инстанция"

Николинка Георгиева Цветкова

Съдия "Гражданско отделение II-ра инстанция"

Пламен Петров Чакалов

Съдия "Гражданско отделение II-ра инстанция"

Радослав Петков Радев

Съдия "Гражданско отделение II-ра инстанция"

Радостина Ангелова Стефанова

Съдия "Гражданско отделение II-ра инстанция"

Светлана Иванова Изева

Съдия "Гражданско отделение II-ра инстанция"

Стефка Тодорова Михова

Съдия "Гражданско отделение II-ра инстанция"

Фаня Теофилова Рабчева

Съдия "Гражданско отделение II-ра инстанция"

Съдии - Търговско отделение

Александър Лазаров Стойчев

Съдия "Търговско отделение"

Галя Георгиева Костадинова

Съдия "Търговско отделение"

Грета Илиева Чакалова

Съдия "Търговско отделение"

Красимира Димитрова Ванчева

Съдия "Търговско отделение"

Миглена Илиева Площакова

Съдия "Търговско отделение"

Надежда Иванова Желязкова

Съдия "Търговско отделение"

Росица Тодорова Кюртова

Съдия "Търговско отделение"

Румяна Иванова Панайотова

Съдия "Търговско отделение"

Симеон Георгиев Захариев

Съдия "Търговско отделение"

Цветелина Евгениева Георгиева

Съдия "Търговско отделение"

Младши съдии

Анна Димитрова Дъбова

Младши съдия

Зорница Николова Тухчиева-Вангелова

Младши съдия

Светослав Николаев Узунов

Младши съдия

Христо Георгиев Иванов

Младши съдия

Този сайт използва бисквитки (cookies). Като приемете бисквитките, можете да се възползвате от оптималното поведение на сайта.

Приемам Отказ Повече информация